Messi chce odejść z Barcy!

Leo Messi
Leo Messi Cosmin Iftode / Sport Pictures

Hiszpańskie Esporte Interativo donosi, że Lionel Messi podjął decyzję o tym, że chce rozstać się z FC Barceloną. Argentyńczyk ma co prawda kontrakt z klubem z Katalonii do końca czerwca przyszłego roku, ale wiele wskazuje na to, że zawodnik, jeśli faktycznie miałby zmienić klub, to dokonałby tego już tego lata, aby Duma Katalonii mogła zarobić na transferze piłkarza.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie nie milkną spekulacje związane z przyszłością kapitana Barcy. Nie od dzisiaj wiadomo, że zawodnika chce mieć w swoich szeregach Inter Mediolan. W dzisiejszych materiałach na łamach włoskich mediów można było przeczytać, że transfer z udziałem Messiego jest obsesją sternika Nerazzurrich w osobie Stevena Zhenga.

Nastał czas Messiego w stolicy Lombardii?

Tymczasem hiszpański serwis internetowy Esporte Interativo twierdzi, że argentyński zawodnik przedstawił już władzom wicemistrzów La Liga swoją decyzję dotyczącą niedalekiej przyszłości. Messi podobno podjął decyzję, że chce zmienić klub tego lata i nie chce czekać dłużej.

Informacji dziennikarza Marcelo Bechlera nie należy lekceważyć, bo to właśnie on jako pierwszy poinformował o tym, że Neymar zamieni Barcę na Paris Saint-Germain kilka lat temu, co w powszechnej opinii też wydawało się czymś nieprawdopodobnym, a jak pokazał czas, stał się faktem.

Przypomnijmy, że Messi trafił do ekipy z Katalonii w 2002 roku. Jak na razie 33-latek w koszulce Blaugrany zaliczył 731 spotkań, w których zdobył 634 gole.

Komentarze