Messi: Teraz musimy skupić się na lidze

Zgodnie z oczekiwaniami postronnych obserwatorów i bukmacherów piłkarze FC Barcelony postawili we wtorkowy wieczór kropkę nad i przy swoim awansie do półfinału Ligi Mistrzów, pokonując w przekonującym stylu Manchester United. Po zakończeniu spotkania komentarz na temat jego przebiegu wyraził Leo Messi.

Czytaj dalej…

– Osiągnęli coś niezwykłego, ale taki właśni był nasz cel – rzekł Argentyńczyk cytowany przez Football Espana.

– W pierwszych fragmentach rywalizacji nasza gra nie była dobra. Dopiero po pewnym czasie zaczęliśmy dominować na boisku – kontynuował Messi.

– W każdym razie w przyszłości nie możemy tak zaczynać swoich meczów. Zła postawa w ciągu pięciu, czy dziesięciu minut może mieć wpływ na kolejne fragmenty gry – zaznaczył zawodnik.

– Wywalczyliśmy awans do kolejnej fazy rozgrywek, ale musimy podejść do tego ze spokojem – mówił reprezentant Argentyny.

– Teraz musimy skupić się na lidze, aby zapewnić sobie mistrzowski tytuł. Jak osiągniemy ten cel, będziemy myśleć o półfinałach Ligi Mistrzów – skwitował Argentyńczyk.

Odnotujmy, że w kolejnej fazie elitarnych rozgrywek Barca zmierzy się zw zwycięzcą dwumeczu Liverpool FC – FC Porto. Przed rewanżowym bojem w lepszym położeniu wydaj się zawodnicy The Reds, którzy wygrali pierwszy mecz 2:0.

Komentarze