Messi: To był bardzo ciężki cios

Leo Messi
Leo Messi Cosmin Iftode / Sport Pictures

Napastnik Barcelony Lionel Messi przyznał, że porażka w Liverpoolu była dużym ciosem dla jego zespołu. Teraz liczy jednak na zwycięstwo w sobotnim finale Pucharu Króla z Valencią.

Czytaj dalej…

– Miałem świetny pierwszy sezon jako kapitan, oprócz meczu w Liverpoolu. Niestety to spotkanie skaziło ten sezon powiedział Messi.

– Nie oglądałem meczu ponownie, był bardzo podobny do tego z Romą, gdzie przystąpiliśmy do meczu i nagle zdobyli bramkę. Dobrze zareagowaliśmy, ale oni potem strzelili drugiego gola, a my nie podjęliśmy walki. Najgorsze jest to, że nie podjęliśmy walki. Pozwoliliśmy im chodzić po nas – kontynuował.

– Wszyscy myśleliśmy o byciu mistrzami i wszyscy byliśmy bardzo rozczarowani, po pierwsze za eliminację, po drugie za sposób, a po trzecie za to, że to się powtórzyło – powiedział Argentyńczyk.

– To był bardzo ciężki cios i trudno było się podnieść. Widać to było w kilku następnych meczach. Teraz mamy finał, szansę na zdobycie trofeum, mamy szansę na zdobycie dubletu i dobre zakończenie sezonu. Musimy wygrać jak w każdym finale, w którym gramy – dodał.

Komentarze