Messi: Wierzę w ten zespół i trenera

Leo Messi
Leo Messi fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Lionel Messi udzielił krótkiego wywiadu przed zbliżającym się sezonem 2019/2020. Argentyński zawodnik powiedział, że w pełni ufa kadrze trenerskiej i zawodnikom, a także, że wierzy w możliwość zdobycia kolejnych trofeów.

Czytaj dalej…

– Mogę powtórzyć dziś to, co mówiłem na początku poprzedniego sezonu. Mam pełne zaufanie do zespołu i do sztabu trenerskiego. Nie mam żadnych wątpliwości, że mamy skład na tyle silny, iż możemy walczyć na każdym froncie – mówił Messi, cytowany przez El Mundo Deportivo.

– Poprzednie rozgrywki miało trochę gorzki smak z powodu odpadnięcia z Ligi Mistrzów. Trzeba jednak pamiętać, że udało nam się wygrać mistrzostwo krajowe. To był już ósmy tytuł La Liga w ciągu jedenastu lat! – dodał 32-latek.

– Sezon 2019/2020 to znów będzie walka o wszystko. Spróbujemy być najlepsi zarówno w Europie jak i w Hiszpanii. Wierzę, że możemy dać radę – podsumował.

Dodajmy, że w poprzednim sezonie Lionel Messi zanotował łącznie 51 bramek, a także dołożył 22 asysty. Argentyńczyk na boisku przebywał ponad 4000 minut.

Komentarze