Messi: Zagraliśmy tak, jak chcieliśmy

Lionel Messi
Lionel Messi fot. ASInfo

Bohaterem FC Barcelony w sobotnim starciu z Sevillą FC w lidze hiszpańskiej, był Leo Messi. Argentyńczyk strzelił trzy gole, przyczyniając się w znacznym stopniu do zwycięstwa swojej drużyny 4:2.

Czytaj dalej…

– Zagraliśmy tak, jak chcieliśmy, a gole pojawiały się wtedy, gdy ich potrzebowaliśmy – mówił Messi po starciu z ekipą z Andaluzji cytowany przez Football Espana.

– Nigdy nie jest łatwo wygrać na Ramon Sanchez Pizjuan. Niemniej byliśmy w dobrej dyspozycji i udało nam się zwyciężyć – dodał zawodnik.

Przypomnijmy, że Barca przed wygraną z Sevillą zaliczyła tylko jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich meczach. Messi zabrał głos w tej kwestii.

– Nie zawsze jest tak, że możemy pokazać naszą najlepszą grę. Zmierzaliśmy w dobrym kierunku, ale czegoś brakowało. Przed nami jednak jeszcze wiele spotkań do rozegrania. Teraz jesteśmy po ważnym zwycięstwie i cieszymy się z tego – mówił kapitan Dumy Katalonii.

– W środę czeka nas mecz z Realem Madryt i to na wyjeździe, więc wiemy, że będzie to kolejny trudny bój dla nas, ale chcemy wygrać. Naszym celem jest zwyciężać wszystko, co się da, więc teraz myślimy o wygrani środowego spotkania, a następnie będziemy się skupiać na lidze – skwitował.

Komentarze