Modrić: Nie myślimy o Barcelonie

Luka Modrić
Luka Modrić fot. Grigoriy Sokolov / Sputnik/ Hepta / Sport Pic

W sobotnim hicie hiszpańskiej ekstraklasy Real Madryt pokonał na swoim stadionie Sevillę FC 2:0. Jedno z trafień dla Królewskich zaliczył Luka Modrić. Chorwat po zakończeniu spotkania odniósł się do swojej przyszłości w klubie ze stolicy Hiszpanii.

Czytaj dalej…

– Mam jeszcze przez półtora roku ważną umowę z Realem, więc jestem spokojny o swoją przyszłość, bo to jeszcze naprawdę dużo – mówił Modrić cytowany przez FourFourTwo.

– Moim pragnieniem jest zostać w madryckiej ekipie tak długo, jak tylko to możliwe. Jestem tak szczęśliwy z gry dla Realu, jak to miało miejsce, gdy po raz pierwszy pojawiłem się w tym klubie – dodał zawodnik.

Modrić wyraził też swój komentarz na temat potyczki z ekipą z Andaluzji. – Jestem bardzo szczęśliwy z tego zwycięstwa. Moim zdaniem zagraliśmy bardzo dobre zawody Cieszy to, że tak się zaprezentowaliśmy i wywalczyliśmy trzy punkty – mówił reprezentant Chorwacji.

– Potrzebowaliśmy takiego meczu, aby sprawić radość nie tylko sobie, ale także naszym kibicom. Musimy nadal podążać tym szlakiem i prezentować taki styl w kolejnych spotkaniach z naszym udziałem – dodał Modrić.

– Nie mamy potrzeby, aby myśleć o tom, ile punktów przed nami jest FC Barcelona. Dla nas najważniejsze jest każde kolejne spotkanie, więc dla nas celem jest wygrywanie w każdym kolejnym meczu. Musimy walczyć i odnosić zwycięstwa. Wówczas zobaczymy, gdzie nas to zaprowadzi na koniec sezonu. Nie mamy potrzeby myśleć o innych zespołach – skwitował Chorwat.

Real aktualnie plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli La Liga, mając 36 “oczek” na koncie. Do lidera, którym jest Duma Katalonii, stołeczna drużyna traci siedem punktów.

Komentarze