Mourinho: Chcemy awansować

Szkoleniowiec Realu Madryt Jose Mourinho, podczas wtorkowej konferencji prasowej zapowiedział, że jego drużyna zrobi wszystko, aby awansować do kolejnej rundy. Podkreśla jednak, że na Camp Nou czeka ją bardzo trudne zadanie.

Czytaj dalej…

– Mamy szansę awansować do półfinału i postaramy się to osiągnąć. Znamy naszego przeciwnika i wynik pierwszego spotkania. To będzie trudne, ale postaramy się odrobić straty i awansować do następnej rundy – mówił Mourinho podczas konferencji prasowej.

– Mamy pięć punktów przewagi nad zespołem, który jest uważany za najlepszy na świecie. Kiedy tu trafiłem, drużyna odpadała z Pucharu Króla eliminowana przez drużyny z niższych lig. My natomiast zdobyliśmy tytuł w ubiegłym sezonie. Drużyna nie była nawet w pierwszym koszyku Ligi Mistrzów, a teraz zaliczyliśmy najlepszy wynik w historii fazy pucharowej. Jesteśmy liderami w La Liga i nie uważam, że mamy jakiś problem lub źle wykonujemy swoją pracę – kontynuował Portugalczyk.

– Pepe zagra, jeżeli będzie gotowy. Problemy mają także Granero i Lass. Jutro czeka nas trening rano, a następnie zdecydujemy, kto z nich będzie nadawał się do gry – mówił trener Realu.

– Nie zamierzam ogłaszać wyjściowego składu. Mam wątpliwości co do niektórych zawodników, nie wiem także jakiego systemu użyję. Także przed pierwszym meczem miałem wątpliwości, z powodu nieobecności w zespole. Tak samo będzie jutro – kontynuował.

– Barcelona ma swój własny styl i zasady, bez względy na zmiany w zespole. To, czy zagra Pedro, czy ktoś inny, nie wpłynie na ich grę – dodał Mourinho.

Transmisja meczu na antenie Sportklubu. Zapraszamy!

Komentarze