Mourinho: Jest coś takiego szacunek

Jose Mournho
Jose Mournho fot. Grzegorz Wajda

W ostatnich dniach media donoszą, że Zinedinie Zidane może zostać zwolniony z Realu Madryt. Francuza miałby zastąpić Jose Mourinho, który wypowiedział się na temat tych spekulacji.

Czytaj dalej…

– Oni zajmują trzecie lub czwarte miejsce w lidze. Są blisko pierwszej pozycji. To nieźle. Jeśli spojrzy się na to pragmatycznie, skoncentruje tylko na tabeli ligowej, to są na odpowiedniej pozycji. Teraz zagrają z Sevillą i jeśli wygrają, to ją wyprzedzą. Barcelona jest za nimi, a od Atletico mają punkt mniej – powiedział Mourinho w rozmowie z Deportes Cuatro.

– To są dwa rodzaje plotek. Jedna, kiedy mówi się o Zidanie, a jego to boli, kiedy zespół nie gra dobrze. Trzeba umieć z tym żyć. Zidane jest w futbolu przez cale swoje życie. Natomiast druga, to taka, że podaje się moje nazwisko w tym kontekście i to mi się nie podoba. Są problemy w różnych miejscach, ale jest coś takiego jak szacunek – podkreślił Portugalczyk.

– Nie chciałbym wrócić, bo oni mają trenera i nie mogę prowadzić zespołu, który ma szkoleniowca. Trzeba wypowiadać się z szacunkiem o tym klubie, a także o trenerze, bo on nie jest po prostu nikim. Chciałbym, aby wszystko się tam dobrze potoczyło i poprawiło – stwierdził.

Komentarze