Nagły zwrot w sprawie Messiego. Szykuje się sensacja

Lionel Messi
Lionel Messi PressFocus

Jeszcze niedawno wydawało się, że przedłużenie kontraktu przez Lionela Messiego z Barceloną jest kwestią czasu. Tymczasem Marca informuje, że sprawa utknęła w martwym punkcie i Argentyńczyk jeszcze nigdy nie był tak daleko od przedłużenia umowy.

  • Negocjacje Lionela Messiego z Barceloną w sprawie podpisania nowego kontraktu utknęły w martwym punkcie
  • Jak informuje Marca Argentyńczyk jeszcze nigdy nie był tak daleko od katalońskiego zespołu
  • Obecnie Messi pozostaje wolnym piłkarzem, po tym jak jego umowa z klubem wygasła 30 czerwca

Rozmowy w martwym punkcie

Według hiszpańskiego dziennika Marca aktualnie szanse na przedłużenie przez Messiego kontraktu z klubem są niewielkie. Przedstawiciele Dumy Katalonii mają już nawet szukać sposobu na zakomunikowanie wyniku dotychczasowych rozmów.

W czwartek doszło do kolejnego spotkania pomiędzy klubem a przedstawicielami zawodnika. Na spotkaniu mały zostać podjęte ostateczne decyzje i wszystko wskazuje na to, że nie będą one pozytywne dla kibiców Barcelony. W chwili obecnej przedłużenie kontraktu przez Messiego jest bardzo odległe.

Marca zaznacza, że teraz przed Barceloną stoi bardzo trudne zadanie, jakim będzie zakomunikowanie i wytłumaczenie tej sytuacji kibicom zespołu.

Dotychczasowa umowa Messiego obowiązywała do 30 czerwca, co oznacza, że Argentyńczyk pozostaje obecnie wolnym zawodnikiem. Pozostanie w Barcelonie było dla niego priorytetem, ale teraz wszystko wskazuje na to, że będzie musiał poszukać sobie nowego pracodawcy. Jeszcze niedawno najpoważniejszym kandydatem do jego sprowadzenia był Manchester City.

Komentarze

Na temat “Nagły zwrot w sprawie Messiego. Szykuje się sensacja