Natywna aplikacja ETOTO to HIT!

ETOTO od dłuższego czasu próbuje się przebić do czołówki polskiej bukmacherki i zakorzenić się w świadomości graczy. Stara się ten cel osiągnąć na różne sposoby, a jednym z nich jest stworzenie produktu, który przekona do siebie najbardziej wymagających graczy. Do tej pory udawało się to ze zmiennym skutkiem. Z jednej strony po zmianie dostawcy usług w 2020 roku znacznie poprawiła się oferta sportowa, pojawiły się zakłady wirtualne i została wprowadzona czytelniejsza, stabilniejsza i nowocześniejsza witryna desktopowa.

Z drugiej jednak strony ETOTO po szumnych zapowiedziach wprowadziło nową aplikację, która okazała się tylko klonem ich strony mobilnej i o ile strona mobilna jest jedną z lepszych na rynku, to już sama aplikacja ETOTO dość mocno odstaje od dzisiejszych standardów i oczekiwań.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zapewne dlatego ETOTO nawiązało współpracę z firmą, która budowała aplikacje dla największych marek bukmacherskich na świecie. Owocem kilkumiesięcznych prac jest całkowicie nowa apka, której zajawkę mogliśmy poznać tuż przed Euro, gdy ETOTO wypuściło jej wersję beta na Androida. Teraz po zebraniu uwag i sugestii użytkowników zdecydowali się udostępnić nareszcie pełną wersję aplikacji, zarówno na Androida jak i iOS.
Po pierwszych, dosyć instensywnych testach musimy przyznać, że ETOTO wykonało kawał dobrej roboty. To zdecydowanie najszybsza aplikacja do obstawiania zakładów sportowych jaką mieliśmy w rękach. I to zarówno pod kątem szybkości i optymalizacji działania samej aplikacji, ale przede wszystkim, patrząc na łatwość znajdywania kursów na zdarzenia i tworzenia kuponów. Zakłady można znaleźć na wiele sposobów, np. za pomocą tradycyjnej lupy, znajdującej się na dolnym pasku, ale zdecydowanie najfajniejszym rozwiązaniem są filtry umieszczone w na górze listy meczów. Tam superszybko wybierzemy dyscyplinę, kraj i ligę. Ponadto, łatwo zawęzimy okres wydarzeń za pomocą filtrów czasowych i wyświetlimy porządane markety (i to bez wchodzenia w dany mecz) za pomocą kolejnego paska filtru. Tak łatwo i szybko jeszcze nie było. Naszym zdaniem każdy kto lubi stawiać zakłady ako, powinien spróbować zrobić to w ETOTO.

Zalety aplikacji ETOTO

Dla tych, którzy preferują szybkie obstawianie singli też pojawiła się nowa opcja. Teraz można wybrać trzy tryby obstawiania: normalny – tradycyjne dodawanie selekcji do kuponu w tle, szybki – kurs dodawany jest po tapnięciu i od razu wywoływany jest kupon oraz turbo – to najszybszy sposób, po jego wybraniu tapnięcie w kurs powoduje natychmiastowe postawienie zakładu. Uwaga, zakład zostanie postawiony po ostatnio użytej stawce!
Na szczególną uwagę zasługuje też historia postawionych zakładów. Jest bardzo przejrzysta i wygodna w użyciu. Wystarczy jeden rzut oka, aby stwierdzić jaki jest stan postawionego zakładu. Łatwo można sprawdzić co obstawiliśmy oraz jaki był rzeczywisty wynik, gdy zakład został już rozliczony. Dużym plusem jest też możliwość szybkiego przejścia z historii do konkretnego zdarzenia, gdy to się jeszcze nie odbyło. No i najważniejsze, bardzo łatwo jest sprawdzić zakłady, za które możemy zgarnąć cashout. Jeśli mielibyśmy się do czegoś przyczepić, to brakuje trochę możliwości wyszukiwania w historii zakładów przez wpisanie frazy, gdy na przykład chcielibśmy sobie przypomnieć obstawiony wynik konkretnego zdarzenia.
Jak każda aplikacja, pewnie i ta będzie dalej rozwijana, choć naszym zdaniem już teraz wygląda i działa ona świetnie i może ona namieszać na polskim rynku.

Nasza ocena: 5 gwiazdek

Komentarze