Negocjacje ws. Mbappe wznowione! Wielkie pieniądze w grze

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe Pressfocus

Wygląda na to, że to jeszcze nie koniec sagi transferowej z udziałem Kyliana Mbappe. Real Madryt wznowił negocjacje z PSG poinformowało Sky Sports. Wszystko za sprawą potężnej kwoty, jaką w ostatniej chwili mieli zaproponować Królewscy.

  • Na kilka godzin przed końcem okienka ważą się losy Kyliana Mbappe w PSG
  • Poniedziałkowe negocjacje pomiędzy obiema stronami nie przyniosły rezultatu, ale we wtorkowy wieczór znów robi się gorąco
  • Sky Sports poinformowało, że Królewscy zaoferowali potężną kwotę za 22-latka

Real Madryt nie odpuszcza

Z najnowszych informacji przekazanych przez Sky Sports wynika, że Real Madryt wyłożył na stół aż 220 mln euro. Kwota robi ogromne wrażenie i jest tylko o 2 mln niższa niż ta, za którą PSG wykupiło usługi Neymara z FC Barcelony cztery lata temu.

Zaskakującą informację szybko podłapał również jeden z członków rodziny właścicieli Paris Saint-Germain. To właśnie Althani przy transferze Messiego, pierwszy podzielił się z nowiną, że paryżanie sfinalizowali przejście Argentyńczyka.

Z kolei teraz odniósł się do wydarzeń związanych z Mbappe. W poście czytamy, że linia negocjacji z powrotem została otwarta, więc kluby zasiadły do rozmów, które mogą okazać się kluczowe w kontekście przejścia 22-latka do Madrytu.

Przeczytaj również: Kolejnych dwóch kapitanów Barcelony obniżyło swe pensje

Komentarze