Semedo na radarze kolejnych mocnych klubów

Nelson Semedo
Nelson Semedo fot. Grzegorz Wajda

Nelson Semedo według najnowszych doniesień hiszpańskich mediów znajduje się także na celowniku Bayernu Monachium i Interu Mediolan. Wcześniej zainteresowanie reprezentantem Portugalii wyrażał już Juventus FC.

Czytaj dalej…

Semedo jak twierdzi Mundo Deportivom znajduje się aktualnie na celowniku czterech klubów. Oprócz wymienionych na wstępie przedstawicieli Bundesligi i Serie A mowa też o Man City, gdzie zwolennikiem pozyskania zawodnika wydaje się Josep Guardiola.

Niektóre tytuły prasowe spekulują, że Paris Saint-German też ma chęć na pozyskanie piłkarza. Nie jest tajemnicą, że mistrzowie Ligue 1 są w trakcie poszukiwania wzmocnień do defensywy.

Semedo rozchwytywany przez kluby

Portugalczyk ma kontrakt ważny z FC Barceloną do końca czerwca 2022 roku. 26-latek trafił do ekipy z Katalonii w 2017 roku z Benfiki Lizbona za blisko 36 milionów euro. Jak na razie w szeregach Blaugrany piłkarz wystąpił łącznie w 111 meczach, notując w nich jedno trafienie.

Niejednokrotnie przedstawiciele mediów wskazywali, że Semedo może być włączony w transakcję związaną z transferem Lautaro Martineza w ramach rozliczenia za tego zawodnika. Argentyńczyka to jeden z głównych celów Barcy na lato.

Komentarze