Neto wróci do Valencii?

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Bramkarz Barcelony Neto jest podobno poważnie zainteresowany powrotem do Valencii, która rozgląda się za zawodnikiem na tę pozycję – informuje Super Deporte.

Czytaj dalej…

30-letni Brazylijczyk opuścił Estadio Mestalla latem ubiegłego roku, przechodząc do Dumy Katalonii w ramach rozliczenia za holenderskiego bramkarza Jaspera Cillessena. W Walencji nie są jednak do końca zadowoleni z postawy Holendra i rozglądają się za innym bramkarzem. Neto w trakcie dwóch sezonów występów Valencii był uznawany za jednego z najlepszych bramkarzy w La Liga i niewykluczone, że jego powrót na Mestalla byłby idealnym rozwiązaniem.

Neto, którego kontrakt z Barceloną obowiązuje do czerwca 2023 roku, nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w katalońskim klubie, w którym sporadycznie otrzymywał szansę występów i jest podobno zdecydowany na odejście. Barcelona również jest gotowa do jego sprzedaży.

Jak informuje Super Deporte, Barcelona chciałaby otrzymać za Brazylijczyka około 20-25 milionów euro, ale prawdopodobnie rozważy również niższe oferty.

Komentarze