Neymar bardzo blisko powrotu do Barcy

Neymar
Neymar fot. ASInfo

Według doniesień hiszpańskiego Sportu wszystko wskazuje na to, że lada moment powrót Neymara do FC Barcelony stanie się faktem. Tymczasem do Paris Saint-Germain w zamian za Brazylijczyka trafić mają Philippe Coutinho i Ivan Rakitić.

Czytaj dalej…

Transakcja z udziałem Neymara ma być następstwem tego, że zawodnik już solidnie podpadł kibicom mistrzów Francji, którzy nie chcą już zawodnika w swoim ukochanym. Warto odnotować, że w trakcie ostatnich meczów PSG na trybunach można było dostrzec obraźliwe hasła skierowane w kierunku reprezentanta Brazylii.

Paryżanie co prawda liczyli na to, że uda im się odzyskać wkład finansowy zainwestowany w transfer Neymara, co miało miejsce przed dwoma laty. Niemniej decydenci Blaugrany po tym, jak pozyskali Antoine’a Griezmanna wydaje się, że nie są w stanie wyłożyć takiej sumy pieniędzy. W grę w chodzi zatem wymiana zawodników między Barcą a PSG.

W kontekście Neymara warto zaznaczyć, że zawodnik jest aktualnie na wakacjach w Portugalii. Brazylijczyk podobno już powiadomił działaczy klubu ze stolicy Francji, że nie myśli o powrocie do Francji.

97-krotny reprezentant Brazylii w ostatnim sezonie wystąpił łącznie w 28 meczach, w których strzelił 23 gole, notując również 13 asyst.

Komentarze