”Nie ma wystarczająco dużo pieniędzy”

Kalidou Koulibaly
Kalidou Koulibaly Pressfocus

Kalidou Koulibaly, to piłkarz, którym interesuje się Barcelona. Temat ewentualnego transferu zdecydowanie uciął jednak prezydent Napoli.

  • Barcelona bada możliwość sprowadzenia Koulibaly’ego
  • Senegalczyk może jednak nie trafić na Camp Nou
  • Przeciwny temu jest prezydent Napoli

Barcelona skreślona przez prezydenta Napoli

Działacze Barcelony mają ręce pełne roboty przed letnim oknem transferowym, w którym zespół ma zostać poważnie wzmocniony. Z zespołem Xaviego łączeni są przede wszystkim piłkarze ofensywni. W klubie nie zapominają też jednak o defensywie.

Na celowniku Barcelony znalazł się Kalidou Koulibaly. Senegalczyk łączony jest z opuszczeniem Napoli już od wielu lat. Do walki o piłkarza stawały przede wszystkim drużyny z Premier League, które dysponowały sporym budżetem transferowym. Prezydent neapolitańczyków pozostawał jednak nieugięty.

Koulibaly ma umowę z Napoli ważną do 30 czerwca 2023 roku. Barcelona wyczuła zatem okazję do sprowadzenia obrońcy za korzystną dla siebie cenę. Portal Transfermarkt wycenia 30-latka na 45 milionów euro. Na Camp Nou liczyli, że trzeba będzie zapłacić trochę mniej.

Prezydent Napoli udzielił wypowiedzi, która raczej przekreśla szanse Barcelony na sprowadzenie 30-letniego defensora. Barcelona nie pytała o Koulibaly’ego. – Sądzę, że nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, by pozyskać jakiegokolwiek piłkarza – powiedział Aurelio De Laurentiis. – Nie jesteśmy zainteresowani żadną wymianą – uzupełnił dopytywany prezydent Napoli.

Czytaj także: Negocjacje z Dembele utknęły w martwym punkcie

Komentarze