Oblak: Klauzule to tylko liczby w kontraktach

fot. Nike

Bramkarz Atletico Madryt Jan Oblak stwierdził, że nie wszedł jeszcze na swój najwyższy poziom. Wypowiedział się również na temat kwoty odstępnego zawartej w jego kontrakcie z klubem.

Czytaj dalej…

Słoweniec podpisał niedawno nową umowę z Atletico, ale jego klauzula odstępnego wzrosła jedynie ze 100 do 120 milionów euro.

– Klauzule to tylko liczby w kontraktach. Jeśli intencją zawodnika jest kontynuacja i klub chce, abyś został, to jesteś tam, gdzie chcesz być – powiedział Oblak.

– Jest to liczba, która nic nie zmienia, bez względu na to, czy chodzi o milion euro czy 200 milionów euro. Najważniejsze jest to, że obie strony są szczęśliwe i podążają tą samą drogą – kontynuował.

– Bycie nazywanym najlepszym na świecie? Jest to ważny komplement. W tym celu pracujesz całe życia. To dobrze i pokazuje, że jesteś na właściwej drodze – mówił Oblak.

– Każdy dzień to nowa szansa na poprawę. Nie jestem jeszcze na najwyższym poziomie. Mogę się nadal rozwijać. Dzięki temu jestem pewien, że pojawią się również tytułu, co jest bardzo ważne. Na pewno z pomocą wszystkich możemy je zdobyć – dodał.

Komentarze