Obóz Mbappe zaprzeczył informacjom o ogromnych oczekiwaniach finansowych względem Barcelony

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe fot. PressFocus

Kylian Mbappe wszystko wskazuje na to, że wkrótce zasili szeregi Realu Madryt. Reprezentant Francji ma trafić do ekipy ze stolicy Hiszpanii na zasadzie wolnego transferu. Tymczasem ostatnio prezydent FC Barcelony Joan Laporta zakomunikował, że nie mógł trafić do teamu z Camp Nou, bo zażądał pensji w wysokości 50 milionów euro. Otoczenie piłkarza zabrało głos w tej sprawie.

  • Kylian Mbappe jest bardzo blisko zmiany barw klubowych
  • Dziennikarz Fabrizio Romano przedstawił nowe informacje na temat Francuza
  • Zdementowane zostały doniesienia o oczekiwania piłkarza względem FC Barcelony

Nie było tematu Mbappe w Barcelonie

Kylian Mbappe ma kontrakt ważny z PSG tylko do końca czerwca tego roku. Nie milkną doniesienia na temat przyszłości piłkarza. Jeden z przedstawicieli FC Barcelony dał jasno do zrozumienia, że klub z Camp Nou nigdy nie negocjował transferu z udziałem mistrza świata z 2018 roku.

Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał nowe wieści na temat Mbappe. Reprezentant Francji według wieści Joana Laporty nie oczekiwał zarobków na poziomie 50 milionów euro od FC Barcelony. Otoczenie zawodnika w zdecydowanym tonie zaprzeczył tego typu wieściom, przekonuje znany żurnalista.

Mbappe w trakcie kampanii 2021/2022 wystąpił łącznie w 45 meczach, licząc wszystkie rozgrywki. Strzelił w nich 36 goli, a ponadto zanotował 26 asyst. Obecna umowa zawodnika z klubem z Parc des Princes obowiązuje do 30 czerwca. Latem zawodnik będzie mógł zmienić klub na zasadzie wolnego transferu.

Czytaj więcej: Media: Mbappe osiągnął ustne porozumienie z Realem Madryt

Komentarze