Odegaard: Chcę pewnego dnia zagrać w Madrycie

La Liga
La Liga

Martin Odegaard liczy na dobre dwa sezony w Realu Sociedad, ale ma nadzieję również na występy pewnego dnia w Realu Madryt. Reprezentant Norwegii trafił do klubu z San Sebastian na zasadzie dwuletniego wypożyczenia z Królewskich.

Czytaj dalej…

– Miałem wiele ofert, w tym od drużyn grających w Lidze Mistrzów, ale od pierwszej minuty czułem, że dobrym wyborem będzie Real Sociedad – powiedział Odegaard.

– Po ostatnim sezonie miałem kilka opcji, wiele klubów było mną zainteresowanych. To prawda, że rozmawiałem z niektórymi, w tym z Realem Sociedad, ale od czasu pierwszego spotkania z ludźmi tutaj miałem dobre przeczucie co do projektu i pomysłu, jaki mieli na mnie – kontynuował.

– Widziałem wiele spotkań La Liga w poprzednim sezonie, lubię hiszpańską piłkę, a Real Sociedad podobał mi się ze względu na ich styl gry, pressing, pomysł na utrzymywanie się przy piłce – mówił Odegaard.

– Potem, kiedy rozmawiałem z trenerem i ludźmi z klubu, uznałem, że to najlepszy wybór. Osobiście znałem Illarramendiego i Llorente, ale także wielu innych zawodników, których oglądałem w telewizji – mówił.

– Mam kontrakt z Realem Madryt, przedłużyłem go przed przejściem do Realu Sociedad. Moim celem jest zagrać pewnego dnia w Madrycie, ale teraz uważam, że najlepszym krokiem dla mnie było przejście do Realu Sociedad. Chcę tutaj osiągnąć swoją najlepszą formę – dodał.

Komentarze