Oferta 150 milionów euro za Fatiego odrzucona

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

Manchester United miał przedstawić Barcelonie kolejną ofertę w sprawie transferu utalentowanego Ansu Fatiego. Jak informuje The Times, Czerwone Diabły były gotowe zapłacić za 17-latka 150 milionów euro!

Czytaj dalej…

Już w ubiegłym tygodniu kataloński Sport informował o pierwszej ofercie ze strony klubu z Old Trafford, która miała opiewać na 100 milionów euro. Została ona od razu odrzucona przez władze katalońskiego klubu, które nie chcą słyszeć o odejściu swojego klejnotu.

Manchester United nie poddaje się

Władze Manchesteru United nie zamierzają się jednak poddawać i w ostatnich dniach wrócili z kolejną propozycją, tym razem oferując aż 150 milionów euro. Okazuje się, że ta kwota również nie przekona Barcelony do sprzedaży swojego piłkarza. Fati ma być jednym z zawodników, którego FC Barcelona chce za wszelką cenę zatrzymać w drużynie.

Wkrótce wyższa klauzula odstępnego

Obecna umowa utalentowanego 17-latka obowiązuje do czerwca 2022 roku i znajduje się w nim klauzula w kwotą odstępnego w wysokości 170 milionów euro. Już wkrótce może ona jednak wzrosnąć aż do 400 milionów euro, co nastąpi wraz z zawarciem przez zawodnika profesjonalnego kontraktu.

Komentarze