Oliver Torres: Przerwa nastąpiła w najgorszym momencie

La Liga
La Liga

Pomocnik Sevilli Oliver Torres stwierdził, że rozgrywki La Liga zostały przerwane w najgorszym momencie dla jego zespołu. Przyznał również, że przejście do klubu z Estadio Sanchez Pizjuan to była bardzo dobra decyzja.

Czytaj dalej…

– Po meczu na Wanda Metropolitano udało nam się utrzymać trzecią pozycję w tabeli i wszystko się zatrzymało w najgorszym momencie dla nas. Kiedy wrócimy, zrobimy to z wielkim pragnieniem i postaramy się, aby wszystko poszło dobrze – powiedział Oliver Torres, który do Sevilli trafił latem ubiegłego roku z FC Porto.

– Z wielką chęcią przyjąłem pomysł przejścia do Sevilli. W Portugalii spędziłem cztery lata, ale życie się zmienia. Pierwsze dni zawsze są trudne, ale przyjęcie przez nowych kolegów z drużyny było niesamowite i dziś jestem bardzo zadowolony z pracy, którą wykonuję i z tego, gdzie ją wykonuję. Koncepcja Sevilli doskonale pasuje do cech, które mam. Wierzę i jestem przekonany, że dam tej drużynie o wiele więcej – powiedział 25-letni pomocnik, który w obecnym sezonie rozegrał 29 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając cztery bramki.

Komentarze