Kapitalne trafienie w Pampelunie! Kosztowny błąd bramkarza [WIDEO]

Angel Montoro
Angel Montoro Pressfocus

Mecz w Pampelunie rozstrzygnął kapitalny gol, który padł po błędzie bramkarza. Końcowy rezultat potyczki Osasuna – Granada to 1:1.

Gol do szatni

Pierwsza połowa meczu na Estadio El Sadar, była dosyć wyrównana. Obie drużyny szukały okazji na objęcie prowadzenie, ale sztuka ta udała się jedynie Osasunie. Chwilę przed zejściem do szatni, Chimy Avila miał okazję strzelecką po ty, jak piłka odbiła się rykoszetem. Argentyńczyk nie zmarnował tej okazji i pokonał bramkarza po uderzeniu z kilku metrów.

Długie oczekiwanie na gola na wynagrodzone

Osasuna wygrywała 1:0, ale nie mogła być spokojna o komplet punktów. Zwłaszcza, że sama skomplikowała sobie sytuację, ponieważ czerwoną kartkę zobaczył Cote. Hiszpan zatrzymał wychodzącego na czystą pozycję rywala.

Granada nie chciała opuszczać Pampeluny bez zdobyczy punktowej. Ta misja zakończyła się powodzeniem. W 90. minucie Luis Milla podał do Angela Montoro, a ten dostrzegł wysuniętego bramkarza. Hiszpan postanowił to wykorzystać i zdecydował się na uderzenie z dystansu. Dało to kapitalny efekt, ponieważ Sergio Herrera został przelobowany.