Osasuna ogrywa Villarreal

W ostatnim sobotnim spotkaniu 8. kolejki La Liga, Osasuna Pampeluna na własnym stadionie pokonała 2:1 Villarreal. Dla Żółtych Łodzi Podwodnych to już trzecia porażka w tym sezonie na boisku rywala.

Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla Villarreal, które w piątej minucie objęło prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Francisco Torres, który z najbliższej odległości dobił obronione przez bramkarza uderzenie jednego z jego kolegów. Była to jedyna bramka w pierwszej połowie.

Tuż po przerwie Osasuna doprowadziła do wyrównania. Pięknym uderzeniem z dystansu popisał się wówczas Facundo Roncaglia. Gospodarze nie zamierzali na tym poprzestawać i szukali kolejnych okazji. W 79. minucie zwycięskiego gola dla drużyny z Pampeluny zdobył Chimy Avila.

Osasuna Pampeluna – Villareal CF 2:1 (0:1)

0:1 Francisco Torres 5′
1:1 Roncaglia 46′