Ostra reakcja Messiego na słowa Abidala

Leo Messi
Leo Messi Cosmin Iftode / Sport Pictures

Napastnik Barcelony Lionel Messi ostro zareagował na słowa Erica Abidala. Dyrektor sportowy zasugerował bowiem, że Ernesto Valverde został zwolniony, ponieważ zawodnicy nie byli z niego zadowoleni.

Czytaj dalej…

Argentyńczyk czuj się niesłusznie obwinienie za zwolnienie Valverde i uważa, że komentarze dyrektora sportowego klubu zachęcają więcej osób do wyciągania nieprawdziwych wniosków.

– Szczerze mówiąc nie lubię robić tych rzecz, ale każdy musi być odpowiedzialny za swoją pracę i brać odpowiedzialność za swoje decyzje – powiedział Messi na swoim Instagramie obok zrzutu ekrany z wywiadu Abidala z dziennikiem Sport.

– Kiedy sprawy nie idą dobrze na boisku, zawodnicy są pierwszymi, o których się mówi. Osoby z działu sportowego w klubie również powinni wziąć na siebie odpowiedzialność za swoje działania i decyzje – kontynuował.

– W końcu, kiedy mówisz o tych zawodnikach, powinieneś podać ich nazwiska. Jeśli tego nie zrobisz, to brudzisz wszystkie nazwiska i zachęcasz mówienia tego, co nie jest prawdą – dodał.

Komentarze