W pierwszym czwartkowym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Króla Espanyol podejmie Real Betis Sewilla. W tym sezonie nieco lepiej spisuje się drużyna z Andaluzji, ale wynik tego dwumeczu pozostaje sprawą otwartą i kibice mogą spodziewać się wielu emocji.
Espanyol – Real Betis, ostatnie wyniki
Gospodarze grają ostatnio w kratkę, aczkolwiek dwa poprzednie spotkania na swoim stadionie wygrali, pokonując Leganes (1:0) i Villarreal (3:1). Bolączką Los Pericos jest z pewnością defensywa – w lidze tylko trzy zespoły straciły od niech więcej bramek, a w ostatnich ośmiu meczach ekipa z Barcelony tylko raz zachowała czyste konto. Betis także nie jest w najwyższej formie, w tym jego blok defensywny, który dopuścił do straty sześciu goli w trzech poprzednich meczach. Z sześciu pojedynków wygrali tylko jeden, ostatni z Gironą.
Espanyol – Real Betis, historia
Poprzedni raz zespoły te zagrały przeciwko sobie 16 grudnia i wówczas w Barcelonie Betis wygrał 3:1, zdobywając dwa gole w samej końcówce spotkania. Co ciekawe, miesiąc wcześniej Los Verdiblancos także odnieśli zwycięstwo w stolicy Katalonii, pokonując Barcelonę 4:3. W poprzednim sezonie w starciach Espanyolu z Betisem górą były zespoły występujące w roli gospodarzy, a rok wcześniej dwukrotnie zwyciężyli Los Pericos. Co ciekawe, w ciągu ostatnich 25 lat drużyny te nie zagrał przeciwko sobie ani razu w Pucharze Króla.
Espanyol – Real Betis, typy i przewidywania
Nasza redakcja stawia w tym spotkaniu na remis. Nasz typ to: 1:1.
Espanyol – Real Betis, oferta bukmacherów
Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować w jakich minutach padną bramki.
Oferta STS na mecz Espanyol – Real Betis >>
Oferta Totolotka na mecz Espanyol – Real Betis >>
Oferta Lvbet na mecz Espanyol – Real Betis >>
Oferta Fortuny na mecz Espanyol – Real Betis >>
Oferta forBET na mecz Espanyol – Real Betis >>
Oferta Etoto na mecz Espanyol – Real Betis >>
24.01.2019 19:30 Espanyol – Real Betis
Espanyol – Real Betis, przewidywane składy
Espanyol: D. Lopez – Rosales, Naldo, M. Hermoso, Didac, Darder, M. Roca, Granero, Leo Baptistao, B. Iglesias, O. Melendo
Real Betis: P. Lopez – Sidnei, Bartra, Mandi, Tello, Lo Celso, W. Carvalho, Barragan, Joaquin, Canales, Sanabria
Komentarze