ESPN: Real zawiesza swoje plany transferowe

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt wstrzymał wszystkie swojej letnie plany transferowe z powodu niepewności związanej z pandemią koronawirusa, donosi ESPN. Wpływ na taką decyzję ma mieć niepewna sytuacja finansowa klubu ze stolicy Hiszpanii, która ma być następstwem zawieszenia sportu na czas nieokreślony.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie łączeni z transferem do ekipy ze stolicy Hiszpanii byli tacy zawodnicy jak Paul Pogba (Manchester United), czy Lautaro Martinez (Inter Mediolan). Wymienieni piłkarze byli głównymi celami Królewskich na zbliżającą się sesję transferową.

Francuski pomocnik już od dawna łączony jest z transferem do jednej z czołowych ekip Starego Kontynentu, w tym do Realu. Niemniej na razie klub ze stolicy Hiszpanii nie podjął żadnych kroków, które miałby na celu pozyskanie mistrza świata z 2018 roku. Przypomnijmy, że kontrakt Pogby z Realem obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

W kontekście Argentyńczyka Martineza ostatnio częściej można było przeczytać informacje związane z jego ewentualnym transferem do FC Barcelony. Niemniej ekipa z Madrytu także miała plan, aby pozyskać reprezentanta Argentyny.  Na dzisiaj jednak wszelkie decyzje będą musiały zostać odroczone w czasie aż do momentu, gdy sytuacja z panującą pandemią zostanie opanowana.

Komentarze