Pau Torres nie spieszy się do odejścia z Villarrealu

Pau Torres
Pau Torres PressFocus

Obrońca Villarrealu, Pau Torres, wypowiedział się przed meczem z Barceloną na temat swojej przyszłości. Przyznał, że cieszy się z zainteresowania wielkich klubów, ale nie spieszy się z odejściem z zespołu Żółtej Łodzi Podwodnej.

Pau Torres: Villarreal to mój dom, jest mi tu dobrze

Pau Torres jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych środkowych obrońców występujących w La Lidze. Hiszpanowi zdarza się popełniać błędy, ale pokazał już dojrzałość w meczach Villarrealu i reprezentacji Hiszpanii. Przez to, wyceniony na 50 milionów euro stoper, znajduje się, między innymi, na liście życzeń Realu Madryt.

Dobrze reaguję na plotki o moim odejściu, ze spokojem. Ostatecznie, jeżeli ludzie mówią o zawodniku, to znaczy, że drużyna spisuje się dobrze, a ja odpowiednio wykonałem moją pracę. Jestem spokojny. Dobrze mi w moim domu, żyjąc z moją rodziną w moim mieście i grając dla klubu, który dał mi wszystko odkąd byłem mały. Skupiam się na każdym kolejnym meczu i wiem, że mogę się poprawić. Doceniam zainteresowanie, ale to wszystko – powiedział Pau Torres w rozmowie z Marką.

“Villarreal będzie kontynuował walkę o europejskie puchary”

Jego Villarreal również musi skupiać się na każdym kolejnym meczu. W Lidze Europy już w czwartek Hiszpanie zmierzą się z Arsenalem w ramach pierwszego starcia półfinałowego. Zaś w La Lidze, Żółta Łódź Podwodna kontynuuje walkę o piąte miejsce, w czym przeszkodzić może niedawna, bolesna porażka przeciwko Deportivo Alaves.

Ta porażka nie przyszła w dobrym czasie. Jesteśmy w środku walki z Realem Sociead i Realem Betis o grę w europejskich pucharach. To był mecz, w którym powinniśmy sięgnąć po trzy punkty, bo teraz przed nami kilka skomplikowanych spotkań. Kontynuujemy naszą walkę o osiągnięcie celu postawionego przez klub. Pozostało niewiele meczów do końca i trzeba podejść do nich ze skupieniem – skomentował ostatni rezultat swojej drużyny 24-letni obrońca.

Już w niedzielę Villarreal podejmie u siebie Barcelonę, która da z siebie wszystko w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:15.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze