Pedri: jeśli tak się stanie, to odpadniemy

Pedri
Pedri Pressfocus

Reprezentacja Hiszpanii w czwartek zagra z Marokiem o ćwierćfinał mundialu. Pedri zdradził, czego musi wystrzegać się zespół Luisa Enrique.

  • We wtorek o 16:00 o ćwierćfinał mundialu zagra Hiszpania
  • Przed meczem z Maroko wypowiedział się Pedri
  • Młody pomocnik zabrał głos na temat rywala oraz swoich odczuć po fazie grupowej

Pedri wyczekuje meczu Maroko – Hiszpania

Reprezentacja Hiszpanii awansowała do 1/8 finału mistrzostw świata z drugiego miejsca. La Furia Roja przez moment była nawet poza turniejem. Zespół Luisa Enrique szansę na rehabilitację będzie miał we wtorek, gdy zmierzy się z Maroko w batalii o ćwierćfinał mundialu. Hiszpanie mają świadomość, że czeka ich trudny bój.

Wiemy, że Maroko ma piłkarzy o wysokiej jakości, wielu z nich gra w elicie. Myślę, że będzie to skomplikowany mecz. Hakimi jest jednym z filarów zespołu. Wiemy, do czego jest zdolny, graliśmy przeciwko niemu z PSG. Teraz Maroko wyszło z pierwszego miejsca w grupie, a on odegrał ważną rolę – powiedział Pedri, który wskazał czego musi wystrzegać się Hiszpania. – Wystarczy, że przez 10 minut nie będziemy się rozumieć i jesteśmy poza turniejem. Musimy nad tym pracować, aby to się nie powtórzyło, bo jeśli tak się stanie, to odpadniemy – rzekł młody pomocnik. Opowiedział on również o tym jak czuje się po fazie grupowej mundialu.

Bardzo dobrze, podoba mi się gra w reprezentacji. Gramy stylem, który lubię i na pozycji, na której często jestem przy piłce. Wtedy mogę cieszyć się grą. Mecz z Japonią nie był taki, jakiego się spodziewaliśmy, ale nie możemy się doczekać już początku meczu z Marokiem – powiedział Pedri, który zagrał w każdym z trzech grupowych meczów Hiszpanii.

Czytaj także: Gavi: szanuję wszystkich, ale nikogo się nie boję

Komentarze