Pepe: Zasieki Villarreal były nie do przejścia

Pepe
Pepe fot. Getty Images

Obrońca Realu Madryt, Pepe stwierdził po meczu przeciwko Villarreal, że rywal postawił tak trudne warunki w defensywie, że Królewscy praktycznie nie mieli pomysłu na to, jak dostać się do pola karnego gości niedzielnego starcia ligowego.

Czytaj dalej…

Real, który lideruje tabeli La Liga, zremisował z Villarreal na własnym boisku 1:1, przez długie minuty bijąc głową w mur. Gdyby nie rzut karny wykorzystany przez Cristiano Ronaldo, mecz mógłby się zakończyć jeszcze gorszym rezultatem dla Królewskich.

Po spotkaniu hiszpańskim dziennikarzom wypowiedzi udzielił Pepe, który był pod sporym wrażeniem szczelności defensywy Żółtej Łodzi Podwodnej. – Chcieliśmy wygrać, ale rywal grał przemyślanie. Wrzucaliśmy sporo piłek w pole karne, lecz zasieki obronne Villarreal były praktycznie nie do przejścia – stwierdził stoper Realu.

– Straciliśmy gola z kontrataku, ale taki właśnie jest futbol. Walczyliśmy przeciwko bardzo dobremu zespołowi. Na szczęście nadal prowadzimy w tabeli i zamierzamy utrzymać tę sytuację do końca sezonu – podsumował Pepe.

Komentarze