Szef La Liga: Barca nie negocjuje transferów Neymara i Martineza

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

Prezydent La Liga w osobie Javiera Tebasa zdementował doniesienia mediów na temat ewentulnego transferu Lautaro Martineza z Interu Mediolan do FC Barcelony. Argentyńczyk od dłuższego czasu łączony jest przez różne tytuły prasowe z transferem do teamu z Katalonii.

Czytaj dalej…

– To nieprawda, że ​​Barcelona negocjuje transfery piłkarz. Wszyscy w klubie koncentrują się aktualnie na tym, kiedy będzie możliwy powrót do gry – powiedział sternik hiszpańskiej centrali cytowany przez Football Italia.

– Będą wymiany piłkarzy, ale aktualnie nikt nie prowadzi w tej sprawie żadnych rozmów. Każdy czeka na wiadomość związaną z tym, kiedy zostanie dokończony sezon – kontynuował Tebas.

– Wszystko stanęło w miejscu, co skutkuje tym, że Barca nie prowadzi rozmów ani w sprawie Neymara, anie Lautaro Martineza. Byłem niezwykle zaskoczony, słysząc głosy na ten temat. Takie doniesienia nie mają nic wspólnego z prawdą – powiedział 58-latek.

Hiszpania jest jednym z tych krajów, które są najbardziej dotknięte koronawirusem. Władze kraju z Półwyspu Iberyjskiego twierdzą jednak, że rozgrywki La Liga mogą zostać wznowione na przełomie na mają i czerwca.

Komentarze