Pique wciąż głodny gry i sukcesów

Gerard Pique
Gerard Pique fot. PressFocus

Gerard Pique według różnych głosów po zakończeniu sezonu miał planować zakończenie piłkarskiej kariery. Kataloński Sport przekonuje natomiast, że takie rozwiązanie nie wchodzi w grę.

  • Gerard Pique to piłkarz, mogący pochwalić się wieloma sukcesami
  • 35-latek był mistrzem świata i mistrzem Europy, ponadto osiem razy wygrywał mistrzostwo La Liga
  • Kibice mogli obawiać się, że trwający sezon będzie ostatnim w karierze Pique. Ciekawe informacje przekazał Sport

Pique nie myśli o zakończeniu kariery

Gerard Pique ma kontrakt ważny z FC Barceloną do końca czerwca 2024 roku. Chociaż zawodnik może pochwalić się bardzo udaną karierą, to jednak zawodnik wydaje się już nią zmęczony. Potwierdzają to między innymi liczne kontuzje, które zawodnik notował w ostatnich latach.

Na szczęście dla zawodnika tylko jeden jego uraz był na tyle poważny, że wyeliminował go z gry na dłuższy czas. Przez ostatni rok zawodnik mógł natomiast cieszyć kibiców równą dyspozycją. To ma według dziennikarzy Sportu wpływać na to, że Pique nie bierze pod uwagę zakończenia piłkarskiej kariery.

Spekuluje się, że doświadczony obrońca Blaugrany jest jednym z najsilniejszych zawodników w zespole. Mimo zaawansowanego wieku forma fizyczna Pique jest też doskonała. W rezultacie wszystko wskazuje na to, że piłkarz nie rozważa zawieszenia butów piłkarskich na przysłowiowym kołku.

Pique w tej kampanii wystąpił łącznie w 27 spotkaniach, w których zdobył dwie bramki. 35-katek broni barw Barcy z przerwami od 1999 roku. W międzyczasie był też zawodnikiem Realu Saragossa i Man Utd.

Czytaj więcej: FC Barcelona złoży odwołanie od kary dla Dani Alvesa

Komentarze