Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Pizzi: Martinez idealny dla Barcy, a Haaland do Realu

Zwolennikiem tego, aby Lautaro Martinez zasilił wkrótce szeregi FC Barcelony, jest Juan Antonio Pizzi. Były piłkarz między innymi Dumy Katalonii, czy Valencii CF w samych pochlebnych słowach wypowiadał się na temat Argentyńczyka.

Czytaj dalej…

Lautaro Martinez od dłuższego czasu łączony jest przed media z przeprowadzką do Barcy. Kłopot w tym, że sternicy klubu z Katalonii nie zamierzają płacić za zawodnika 111 milionów euro, a trzeba pamiętać, że to klauzula odstępnego zapisana w kontrakcie zawodnika.

Władze aktualnego lidera hiszpańskiej ekstraklasy wciąż wierzą, że uda im się osiągnąć porozumienia w sprawie pozyskania zawodnika, ale na innych warunkach. Hiszpański klub najbardziej chciałby oddać w zamian kilku swoich piłkarzy, co miałoby na celu obniżenie ceny za zawodnika.

Lautaro imponuje walorami, które idealnie pasują do klubu takiego jak Barcelona. Moim zdaniem każdy kto gra w Serie A, może poradzić sobie w innej lidze. Z drugiej strony idealnym kandydatem do gry w Realu Madryt jest Erling Haaland. To młody, zawodnik, mający mnóstwo mocnych punktów, a wciąż może się jeszcze rozwinąć – przekonywał Pizzi w rozmowie z dziennikiem Marca.

Komentarze