Pizzi: Martinez idealny dla Barcy, a Haaland do Realu

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Zwolennikiem tego, aby Lautaro Martinez zasilił wkrótce szeregi FC Barcelony, jest Juan Antonio Pizzi. Były piłkarz między innymi Dumy Katalonii, czy Valencii CF w samych pochlebnych słowach wypowiadał się na temat Argentyńczyka.

Czytaj dalej…

Lautaro Martinez od dłuższego czasu łączony jest przed media z przeprowadzką do Barcy. Kłopot w tym, że sternicy klubu z Katalonii nie zamierzają płacić za zawodnika 111 milionów euro, a trzeba pamiętać, że to klauzula odstępnego zapisana w kontrakcie zawodnika.

Władze aktualnego lidera hiszpańskiej ekstraklasy wciąż wierzą, że uda im się osiągnąć porozumienia w sprawie pozyskania zawodnika, ale na innych warunkach. Hiszpański klub najbardziej chciałby oddać w zamian kilku swoich piłkarzy, co miałoby na celu obniżenie ceny za zawodnika.

Lautaro imponuje walorami, które idealnie pasują do klubu takiego jak Barcelona. Moim zdaniem każdy kto gra w Serie A, może poradzić sobie w innej lidze. Z drugiej strony idealnym kandydatem do gry w Realu Madryt jest Erling Haaland. To młody, zawodnik, mający mnóstwo mocnych punktów, a wciąż może się jeszcze rozwinąć – przekonywał Pizzi w rozmowie z dziennikiem Marca.

Komentarze