Planowa wygrana Realu nad Osasuną

Sergio Ramos
Sergio Ramos fot. Grzegorz Wajda

Gracze Osasuny przegrali z Realem 1:4. W tym momencie Królewscy mają sześć punktów przewagi nad Barcą. Duma Katalonii może odpowiedzieć wieczorem, kiedy zagra w Sewilli z Betisem.

Co działo się w tym spotkaniu? Mecz rozpoczął się sensacyjnie. W 14. minucie na listę strzelców wpisał się U. Garcia, który popisał się precyzyjnym uderzeniem głową.

Do wyrównania doprowadził Isco. Zawodnik Realu celnie przymierzył z woleja i mecz niejako rozpoczynał się od nowa.

Goście do przerwy już prowadzili. W 38. minucie Królewscy mieli rzut rożny. Futbolówkę do siatki rywali skierował natomiast Ramos.

W 84. minucie gola na 3:1 dla Realu zdobył Lucas. Wynik tego spotkania na 4:1 dla Los Blancos ustalił natomiast w doliczonym czasie gry Jović.

Osasuna – Real 1:4 (1:2)

1:0 U. Garcia 14′