Pomocnik Chelsea znów przymierzany do Barcelony

Jorginho
Jorginho PressFocus

Jorginho od jakiegoś czasu jest łączony z transferem do Barcelony. Włoch brazylijskiego pochodzenia może być do wzięcia za darmo.

  • Jorginho znajduje się na celowniku Barcelony
  • Umowa pomocnika z Chelsea wygasa 30 czerwca 2023 roku
  • To oznacza, że 30-latek latem może być do wzięcia za darmo

Jorginho za darmo przejdzie z Chelsea do Barcelony?

Kataloński dziennik “SPORT” podaje, że Jorginho jest jednym z kandydatów do wzmocnienia środka pola Barcelony w związku z tym, że coraz bliżej zakończenia swojego etapu na Camp Nou jest Sergio Busquets. Wcześniej mówiło się, że “Barca” interesuje się także m.in. Rubenem Nevesem z Wolverhampton Wanderers.

Agent Jorginho ostatnio zapewniał, że priorytetem jego klienta jest pozostanie w Chelsea, ale dziennikarze “SPORT-u” donoszą, że sam piłkarz jest otwarty na przeprowadzkę do stolicy Katalonii. 46-krotny reprezentant Włoch to bardzo doświadczony zawodnik i na pewno byłby poważnym wzmocnieniem kadry “Blaugrany”.

Zobacz również:

Wychowanek Hellasu Verona z powodzeniem występuje w barwach drużyny popularnych “The Blues” od lipca 2018 roku, kiedy to trafił na Stamford Bridge za 57 milionów euro z Napoli.

Jorginho w 16 spotkaniach aktualnej kampanii strzelił 3 bramki. Jego wartość rynkowa jest szacowana przez “Transfermarkt” na 40 milionów euro.

Czytaj więcej: FC Barcelona wciąż nie spłaciła byłego trenera

Komentarze