Isco
Isco PressFocus

Pomocnik Realu w Sevilli? “Nie ma takiego tematu”

Dyrektor sportowy Sevilli Monchi zaprzeczył medialnym doniesieniom, jakoby jego klub był zainteresowany sprowadzeniem pomocnika Realu Madryt Isco. Reprezentant Hiszpanii od dłuższego czasu jest łączony z opuszczeniem Królewskich, a Sevilla miałaby być według mediów jednym z możliwych kierunków.

Do takiego transferu jednak do tej pory nie doszło. Teraz Monchi w rozmowie z Estadio Deportivo stwierdził, że był pytany przez prezydenta Sevilli o zawodnika Realu Madryt.

– Rozmowa trwała około 15 lub 20 sekund. Taka informacja wyszła na jaw. Zapytał mnie, a ja powiedziałem “nie”. To było całe zainteresowanie Isco – powiedział Monchi w rozmowie z Estadio Deportivo. – Nie żyjemy w piwnicy i czytamy różne rzeczy. Na co dzień rozmawiamy z prezydentem lub wiceprezydentem i pojawiają się różne kwestie. Prezydent pytam mnie, czy to prawda, a ja odpowiedział: “Tak, tak, nie mówiłem ci”. Ale w przypadku Isco tak nie jest.

– To plotka, logiczna plotka, ponieważ on chce odejść, a tutaj jest trener, u którego grał na wysokim poziomie. To wszystko – dodał dyrektor sportowy Sevilli.

Nie należy się również spodziewać ewentualnego ruchu ze strony Sevilli po zakończeniu obecnego sezonu. – Na szczęście na tej pozycji mamy bardzo ciekawych zawodników. Jest to jedna z pozycji na boisku, w przypadku której możemy być spokojniejsi. Na pozycjach, na których może grać Isco, mamy już zawodników, którzy gwarantują nam dobre występy – dodał.

28-latek nie należy do ulubieńców trenera Realu Madryt Zinedine’a Zidane’a. W obecnym sezonie wystąpił w 13 ligowych spotkaniach, ale tylko trzy razy wybiegał na boisko w podstawowym składzie.

Komentarze