Pomocnik Realu w Sevilli? “Nie ma takiego tematu”

Isco
Isco PressFocus

Dyrektor sportowy Sevilli Monchi zaprzeczył medialnym doniesieniom, jakoby jego klub był zainteresowany sprowadzeniem pomocnika Realu Madryt Isco. Reprezentant Hiszpanii od dłuższego czasu jest łączony z opuszczeniem Królewskich, a Sevilla miałaby być według mediów jednym z możliwych kierunków.

Do takiego transferu jednak do tej pory nie doszło. Teraz Monchi w rozmowie z Estadio Deportivo stwierdził, że był pytany przez prezydenta Sevilli o zawodnika Realu Madryt.

– Rozmowa trwała około 15 lub 20 sekund. Taka informacja wyszła na jaw. Zapytał mnie, a ja powiedziałem “nie”. To było całe zainteresowanie Isco – powiedział Monchi w rozmowie z Estadio Deportivo. – Nie żyjemy w piwnicy i czytamy różne rzeczy. Na co dzień rozmawiamy z prezydentem lub wiceprezydentem i pojawiają się różne kwestie. Prezydent pytam mnie, czy to prawda, a ja odpowiedział: “Tak, tak, nie mówiłem ci”. Ale w przypadku Isco tak nie jest.

– To plotka, logiczna plotka, ponieważ on chce odejść, a tutaj jest trener, u którego grał na wysokim poziomie. To wszystko – dodał dyrektor sportowy Sevilli.

Nie należy się również spodziewać ewentualnego ruchu ze strony Sevilli po zakończeniu obecnego sezonu. – Na szczęście na tej pozycji mamy bardzo ciekawych zawodników. Jest to jedna z pozycji na boisku, w przypadku której możemy być spokojniejsi. Na pozycjach, na których może grać Isco, mamy już zawodników, którzy gwarantują nam dobre występy – dodał.

28-latek nie należy do ulubieńców trenera Realu Madryt Zinedine’a Zidane’a. W obecnym sezonie wystąpił w 13 ligowych spotkaniach, ale tylko trzy razy wybiegał na boisko w podstawowym składzie.

Komentarze