Pomocnik Sao Paulo na celowniku Realu

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Pomocnik Sao Paulo Igor Gomes znalazł się na celowniku Real Madryt – informuje AS. 21-latek jest jednym z brazylijskich zawodników, którego skauci Królewskich obserwują

Czytaj dalej…

.Jak informuje AS, Real Madryt jest gotowy na sprowadzenie piłkarza już latem, ale z pewnością będzie musiał się liczyć z tym, że inne zespoły również przystąpią do rywalizacji. Wśród klubów, które miały wyrazić zainteresowanie Igorem Gomesem wymienia się również Barcelonę, Sevillę i Ajax Amsterdam.

W obecnej umowie Brazylijczyka z Sao Paulo znajduje się klauzula z kwotą odstępnego w wysokości 50 milionów euro, która biorąc pod uwagę obecną sytuacją, wydaje się zdecydowanie poza zasięgiem większości klubów.

Przedstawiciele Realu nie wykonali jeszcze w sprawie transferu żadnych oficjalnych ruchów, ale wydaje się, że byłby faworytem do pozyskania piłkarza, biorąc pod uwagę fakt, że menedżerem Igora Gomesa jest Wagner Ribeiro. To on w przeszłości sprowadzał do Madrytu Robinho, a także pośredniczył w ostatnich latach w rozmowach Realu z Neymarem i jego ojcem.

Komentarze