Gwiazda Manchesteru City zdecydowana na transfer do FC Barcelony

Bernardo Silva
Bernardo Silva Pressfocus

Bernardo Silva, latem był bliski dołączenia do FC Barcelony, jednak ostatecznie temat transferu z uwagi na jego ogromne koszty upadł. Nie zmienia to faktu, że Portugalczyk jest zainteresowany dołączeniem do ekipy Dumy Katalonii, a Barca pracuje nad rozwiązaniami, aby móc go sfinalizować.

  • Latem FC Barcelona próbowała pozyskać Bernardo Silvę
  • Transfer upadł, jednak Portugalczyk jest zdecydowany na grę dla Blaugrany
  • Największą przeszkodą w operacji są wysokie oczekiwania finansowe Manchesteru City

Bernardo Silva zdecydowany na odejście z Manchesteru City

Transfer Bernardo Silvy był bombą szykowaną przez zarząd FC Barcelony na ostatnie godziny letniego okienka transferowego. Z uwagi na wysokie koszty operacji nie udało się przeprowadzić, choć zdaniem mediów sam zawodnik wyrażał zainteresowanie przenosinami do ekipy Dumy Katalonii. 

Dziennikarze Mundo Deportivo przekazali, że skrzydłowy wciąż żywi nadzieję na transfer i chciałby odejść z Manchesteru City. Marzeń o pozyskaniu Portugalczyka nie porzuciła też Barca, jednak klub wciąż mierzy się z kłopotami finansowymi, które pogłębił dodatkowo brak awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. 

W najbliższych dniach w Manchesterze ma odbyć się spotkanie przedstawicieli 28-latka z władzami Obywateli. Przedyskutowana zostanie na nim przyszłość skrzydłowego. The Citizens byliby skłonni przystać na jego przenosiny do FC Barcelony jedynie w przypadku otrzymania za niego kwoty w granicach 90 milionów euro. Na tak duży wydatek Azulgrana nie może sobie obecnie pozwolić.

Sprawdź również: Zastępca Pique jest już w FC Barcelonie

Komentarze