Portugalski pomocnik piątym kołem u wozu dla Barcelony?

Francisco Trincao
Francisco Trincao fot. PressFocus

FC Barcelona według doniesień Mundo Deportivo nie może liczyć na to, że Wolverhampton wykupić Francisco Trincao. Portugalczyk został do ekipy z Premier League wypożyczony z opcją transferu definitywnego za 30 milionów euro. Niemniej działacze Wilków nie są zainteresowani transferem definitywnym.

  • Niejasna przyszłość dotyczy Francisco Trincao
  • Nowe wieści na temat 22-latka pojawiły się dzięki Mundo Deportivo
  • Zawodnik ostatnio bronił barw Wolves na wypożyczenia
  • Portugalski piłkarz ma kontrakt ważny z Barceloną do 2025 roku

Co dalej z Trincao?

FC Barcelona nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie przyszłości Francisco Trincao. Podobno trener Katalończyków nie ma nic przeciwko temu, aby 22-latek przygotował się do nowego sezonu pod jego okiem. Jednocześnie Xavi Hernandez miałby ocenić przydatność zawodnika dla drużyny.

Mundo Deportivo jednocześnie daje do zrozumienia, że Trincao znajduje się na liście życzeń dwóch klubów. Chętne na pozyskanie zawodnika są takie kluby jak Benfica Lizbona, czy Sevilla. Zainteresowany zawodnikiem ma być również Sporting Lizbona.

Sternicy Barcy oczekują podobno za piłkarza 18 milionów euro. Jednocześnie władze klubu z Camp Nou są otwarci na wypożyczenie Trincao z opcją transferu definitywnego po zakończeniu kampanii 2022/2023. Jednocześnie gigant La Liga chciałby sobie zapewnić 30 procent od kolejnego transferu z udziałem piłkarza.

Trincao w niedawno zakończony sezonie wystąpił łącznie w 30 meczach, notując w nich trzy trafienia i asystę.

Czytaj więcej: Barcelona walczy z kryzysem. ”Wiemy na czym polega dramat”

Komentarze