Pozytywne wiadomości w sprawie Fatiego

Ansu Fati
Ansu Fati PressFocus

Pozytywnie wieści napłynęły ze stolicy Katalonii w kontekście stanu zdrowia Ansu Fatiego. Jak informuje RAC1, utalentowany zawodnik Barcelony dobrze reaguje na nową terapię i jeżeli wszystko będzie przebiegać tak jak dotychczas, to nie będzie musiał poddawać się kolejnej operacji.

Fati po raz ostatni na murawie pojawił się 6 listopada ubiegłego roku w meczu przeciwko Realowi Betis. W spotkaniu tym nabawił się kontuzja kolana, która wymagała przeprowadzenia operacji. Tej poddał się trzy dni później, a przeprowadził ją Ramon Cugat.

Rehabilitacja po operacji nie przebiegała jednak zgodnie z planem i według hiszpańskich mediów Fati w styczniu przeszedł kolejny zabieg. W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że z kolanem zawodnika nadal nie jest wszystko w porządku i grozi mu nawet trzecia operacja. Zamiast jej przeprowadzenia zdecydowano o zastosowaniu nowej terapii, która wszystko wskazuje daje pozytywne efekty.

Na razie nie wiadomo, jednak kiedy Fati ponownie będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowiec. W piątek piłkarz ma jednak udać się z zespołem do Sewilli, gdzie będzie wspierał swoich kolegów w zaplanowanym na sobotę finałowym meczu Pucharu Króla z Athletic Bilbao.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze