Prezydent Realu Madryt z pozytywnym testem na COVID-19

Fiorentino Perez
Fiorentino Perez fot. PressFocus

Prezydent Realu Madryt Fiorentino Perez uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Klub przedstawił oficjalny komunikat w tej sprawie.

73-letni prezydent klubu ze stolicy Hiszpanii jest w potencjalnej grupie osób podatnych na wirusa. Real w komunikacie prasowym przedstawił jednak wieści, że Fiorentino Perez czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów po zakażeniu.

“Real Madrid CF pragnie poinformować, że nasz prezydent Florentino Perez uzyskał pozytywny wynik po przeprowadzonych testach na COVID-19, którym poddaje się okresowo. Chociaż trzeba dodać, że nie wykazuje żadnych objawów” – brzmi oświadczenie klubu z Madrytu.

Sternik Królewskich zgodnie z protokołem medycznym zostanie poddany kwarantannie domowej. Do pracy w siedzibie klubu będzie mógł wrócić dopiero wtedy, gdy będzie miał negatywny wynik testu na koronawirusa.

Koronawirus nie przestaje gnębić Królewskich

Fiorentino Perez jest jednocześnie kolejną osobą w Realu, którą dotknął COVID-19. Przypomnijmy, że ostatnio światło dzienne ujrzała wiadomość, że Zinedine Zidane zakaził się nieszczęsnym patogenem. Nacho Fernandez również został zakażony koronawirusem.

W kontekście Fiorentino Pereza warto odnotować, że w rankingu Forbesa najbogatszych ludzi w Hiszpanii z listopada 2020 roku zajął 11. miejsce.

Real Madryt plasuje się aktualnie na trzeciej pozycji w tabeli Primera Division, legitymując się dorobkiem 40 punktów na koncie. Do pierwszego Atletico traci 10 oczek. W najbliższą sobotę Karim Benzema i spółka zmierzą się na wyjeździe z Hueską.

Komentarze