Problemy z podróżą i opóźniony lot Królewskich

Piłkarze Realu Madryt
Piłkarze Realu Madryt Pressfocus

Cały zespół Realu Madryt nie wyleciał o planowanej godzinie do Pampeluny. Powodem czterogodzinnego opóźnienia była burza śnieżna, która sparaliżowała lotnisko w stolicy Hiszpanii, a widoczność w powietrzu była zerowa.

Los Blancos zdecydowali się na podróż dzień wcześniej, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji. Dotychczas Królewscy na mecze wyjazdowe wylatywali wczesnym rankiem na kilkanaście godzin przed pierwszym gwizdkiem. Tym razem Hiszpanię zaatakowała sroga zima, której nie było tam od 25 lat.

Przez złe warunki pogodowe lot ekipy z Madrytu opóźnił się o cztery godziny. Większość graczy było sfrustrowanych całą sytuacją, biorąc pod uwagę okoliczności, które otaczały podróż i fakt, że mecz nie został przełożony, jak wcześniej proponowano.

Dopiero po 22:30 śnieg na pasach startowych stopniał na tyle, że samolot mógł wystartować. Obecnie gracze obu drużyn czekają na dalsze informacje, ponieważ w Pampelunie również spodziewane są opady śniegu.

Real Madryt szczęśliwie dotarł do Pampeluny, jednak o tym, czy dojdzie do spotkania dowiemy się zapewne kilka godzin przed planowanym rozpoczęciem. Władze Osasuny zatrudniły dodatkowy personel na wypadek, gdyby przed pojedynkiem trzeba by usunąć pokrywę śnieżną z boiska. Rywalizacja zaplanowana jest na godzinę 21:00, z kolei transmisję “na żywo” przeprowadzi CANAL + Sport.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. grudnia 2021 16:40.

Komentarze