REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
BlaugranaFan
obserwuj
utworzony : 21 września 2019 21:16
ostatnie logowanie : 02 listopada 2019 21:05  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :brak danych
ulubiona drużyna :
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwuje



Ostatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Valverde: Przegraliśmy mecz, to wszystko
02.11.2019 21:32
Pan trener rzekł. To tylko porażka.. Kolejna z rywalem którego powinni rozjechać. Jak dla mnie tobrak perspektyw na ten sezon.
artykuł: Barcelona poległa w Walencji
02.11.2019 21:27
Będąc fanem Barcelony oglądając mecze jak ten ogarnia człowieka uczucie bezradności żalu i złości wszystko na raz. Po raz kolejny powiem zespół z takim składem takim potencjałem grający w taki sposób to dramat i dno. Dziwi mnie, że Valverde jeszcze trenuje ten zespół po początku sezonu. Gość nie ogarnia zespołu, gra na wyjeździe to kryminał. Naprawdę jestem w szoku, że zarząd na tą farsę pozwala... Po prostu żal jeśli zdobędziędziemy w tym sezonie jakiś tytuł uzam to za sukces...
artykuł: Kolejna porażka Barcelony!
21.09.2019 23:44
@Lotnik
To właśnie pokazuje jaką solidną grą w tym sezonie wykazuje się Barcelona. Niestety sam Ter Stegen nie wystarczy.
artykuł: Kolejna porażka Barcelony!
21.09.2019 23:07
Jeśli po tym meczu Valverde nie zostanie dyscyplinarnie zwolniony z funkcji trenera to czarno widzę ten sezon. Dzisiejsza gra to obraz nędzy i rozpaczy. Pierwsza połowa 0 celnych strzałów na bramkę w całym meczu jeden ... Brak słów mając taki zespół, takich zawodników nie potrafić z tego nic ulepić. Boki obrony to jakiś żart. Firpo zagubiony nie potrafiący dopasować się do gry kolegów (nie wspominam o stratach bo o tym można by pisać osobny wywód), Semedo również  bez pomysłu. Rakitic nie mam pojęcia co on robił tak długo na boisku. Dlaczego od początku nie grał Fati kosztem Pereza ? Tak wiele pytań na których odpowiedź zna tylko treneiro. Można by pisać i pisać, ale uważam, że bez zmiany trenera dużo nie ugramy w tym sezonie oby tylko udało się wyjść z fazy grupowej LM.

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.