REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
voltti
obserwuj
utworzony : 25 września 2010 22:20
ostatnie logowanie : 01 marca 2020 12:09  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :1993  (27 lat)
ulubiona drużyna :
AS Roma
ulubiony zawodnik :
Francesco Totti
ulubione rozgrywki :
Serie A

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Man Utd obserwują Chiesę
01.03.2020 12:11
Adriano ma dużo racji. Berna czy Cuadrado naprawdę ciągnęli Violę za uszy, natomiast Chiesa od dwóch lat w ogóle się nie rozwija, dalej opiera się tylko na szybkości. Klasyczny już obrazek to kopnięcie do przodu, głowa w dół i wpadanie na przeciwnika. Castrovilli czy Vlahović w tym sezonie częściej ratowali Fiorentinę.
artykuł: Victor Moses bliski przejścia do Interu
21.01.2020 14:34
I niech ktoś mi powie, że u Spinazzoli zaważyły względy zdrowotne, skoro taki wrak jak Moses jest ściągany. Po prostu Marotta chciał pokazać Ausilio kto rządzi.
artykuł: Demiral także zerwał więzadła!
13.01.2020 17:28
@funjuve
Roma jako gospodarze nie miała nic do gadania, bo za murawę odpowiada miasto które jest właścicielem Olimpico. A największą głupotą było ustalenie przez władze ligi by Roma i Lazio grały w jeden weekend na tym obiekcie jako gospodarze, nawet największy magik murawy nie doprowadziłby jej do używalności w 22h.
artykuł: Roma sięgnie po Politano?
13.01.2020 15:06
Nie zwodziła tylko cały czas próbowała kupić zastępstwo, gdyby Higuain się nie uparł i poszedł do Rzymy wtedy bez problemu puszczono by Dzeko. A Ninja był w mega promocji, najlepszy zawodnik drużyny za człowieka babola Santona i nikomu nieznanego dzieciaka z Primavery którego dopiero w Romie wypromowano.

@BOYSSAN ja wierzę, że skomplikowało ale Roma też była wtedy w ciężkiej sytuacji, przecież nie mogli zostać bez jedynego napastnika bo tak chciał Marotta. Tak samo nie uważam żeby Inter miał ją jakoś ulgowo traktować przy Politano, to w końcu biznes dla wszystkich. Po prostu już któryś raz czytam pełne oburzenia teksty nawiązujące do sytuacji Dzeko, tak jakby Roma była klubem satelickim Interu z obowiązkiem oddawania każdego za śmieszne pieniądze, bez patrzenia na własną sytuację kadrową.
artykuł: Demiral także zerwał więzadła!
13.01.2020 14:40
Zarówno jeśli chodzi o Demirala jak i Zaniolo to żadne fatum tylko głupota Lega Serie A, które zdecydowało się rozegrać dwa mecze w ciągu 24h na klepisku jakim jest Olimpico. Podczas wczorajszego meczu to była tam dziura na dziurze.
artykuł: Roma sięgnie po Politano?
13.01.2020 14:38
Oho, widzę, że ciągle ból dupy o Dzeko. Roma od początku mówiła, że sprzeda Dzeko tylko jak znajdzie jakościowego zastępcę. A, że za cenę jaką proponował Inter można było kupić jedynie lewego buta jakiegokolwiek napastnika to Dzeko został w Romie. A kibice Interu dalej będą opowiadać głupoty o "blokowaniu" albo "zmowie". Za to, że Ninję w promocji dostaliście to już nie pamiętacie, o uwolnieniu od Santona i Jesusa nie wspomnę.
artykuł: Roma vs Lazio
08.04.2013 19:02
Nie wiecie czy w Krakowie gdzieś puszczają mecz?
artykuł: Zoff za powołaniem Tottiego
22.03.2013 01:26
Kuba114

Totti jak na razie wcale nie odmówił, a już na pewno nie jak zawsze, gdyż od Mistrzostw Świata w RPA (tuż przed nimi, gdy były powołania) mówi, że jest do dyspozycji selekcjonera. Fajnie by było jakby pojechał.

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.