Przełom w sprawie Ramosa. Na pewno opuści Real

Sergio Ramos
Sergio Ramos PressFocus

Media w Hiszpanii obiegła we wtorek wiadomość Siro Lopeza z COPE.es. Poinformował on, że Real Madryt zrezygnował z dalszego zabiegania o pozostanie Sergio Ramosa. Klub nie zaoferuje mu już nowego kontraktu.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że wieloletnia współpraca Królewskich z defensorem reprezentacji Hiszpanii dobiegnie wraz z końcem czerwca końca. Właśnie wtedy wygasa jego aktualny kontrakt. Po jego wygaśnięciu Sergio Ramos stanie się wolnym agentem i będzie mógł podpisać umowę z dowolnym klubem. Okazuje się, że z tego przywileju zamierza właśnie skorzystać.

Jeśli wierzyć doniesieniom COPE.es, to w sprawie tej mamy ostatecznie przełom. Dziennikarz Siro Lopez poinformował we wtorek, że spotkanie działaczy Realu Madryt z Sergio Ramosem rozwiało ostateczne wątpliwości co do przyszłości piłkarza. Hiszpan miał oznajmić, że widzi się poza Santiago Bernabeu. Królewscy postanowili natomiast, że nie zaoferują mu już żadnej nowej umowy. Wcześniejsze propozycje zostały przez Ramosa i jego agenta odrzucone.

Sergio Ramos opuści po raz pierwszy Hiszpanię

Nie wiadomo jeszcze gdzie trafi 34-letni zawodnik. W mediach łączono go w ostatnich miesiącach z takimi klubami jak Paris Saint-Germain i Manchester United. Pewno jest to, że na pewno nie znajdzie zatrudnienia w innym hiszpańskim zespole.

Sergio Ramos przeniósł się do Madrytu w 2005 roku z Sevilli. Ostatni raz umowę z Realem podpisał w 2015 roku.

Komentarze