PSG czeka na interwencję Bartomeu ws. Neymara

Neymar
Neymar fot. Anton Denisov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur

Sprawa transferu Neymara z Paris Saint-Germain do Barcelony stanęła w martwym punkcie – informuje hiszpański dziennik Sport.

Czytaj dalej…

W ostatnich tygodniach przedstawiciele klubów oraz pośrednicy zaangażowanie w tę operację analizowali wszystkie możliwe rozwiązania w celu znalezienia jak najlepszej opcji obejmującej włączenie “możliwe największe liczby zawodników wraz z najmniejszymi możliwymi pieniędzmi”.

Sprawa transferu nie upadła, ale z pewnością jest zagrożona, jeżeli w najbliższym czasie nie nastąpi jakiś przełom. Władze francuskiego klubu liczą, że głos w tej sprawie zabierze, a być może nawet zaplanuje spotkanie prezydent Barcelony Josep Maria Bartomeu.

Francuzi chcą mieć bowiem pewność, że zainteresowanie Barcelony jest “prawdziwe” i wykracza poza rozmowy, które do tej pory były prowadzone przez pośredników. PSG zdaje sobie sprawę na jakie warunki byłaby gotowa pozwolić sobie Barcelona, począwszy od wymiany zawodników, czy nawet wypożyczenia Neymara z obowiązkowym zakupem.

Kluczowa do dokonania przełomu w sprawie transferu Brazylijczyka jest jednak interwencja Bartomeu, który musiałby przekonać PSG, że jedyną możliwością zakończenia tej opery mydlanej jest opuszczenie przez Neymara francuskiego klubu i jego transfer do Barcelony.

Komentarze