Quique Setien: Każda porażka rodzi problem

La Liga
La Liga

Trener Betisu Sewilla Quique Setien był mocno rozczarowany wyjazdową porażką swoich podopiecznych z SD Huesca 1:2 w sobotnim meczu Primera Division.

Czytaj dalej…

Faworyzowani Verdiblancos prowadzili na Estadio El Alcoraz 1:0, ale w końcówce stracili dwie bramki w niespełna sześć minut i pozwolili kibicom beniaminka z Aragonii cieszyć się z dopiero drugiej wygranej w sezonie.

– To był mecz, w którym żadna z drużyn nie miała kontroli nad jego przebiegiem. Nie było także zbyt wiele okazji. Zanotowaliśmy wiele strat i graliśmy niedokładnie – podkreślił Setien w rozmowie z dziennikiem Marca.

– Nie potrafiliśmy dłużej utrzymać się przy piłce. Każda porażka rodzi problem, ponieważ zwiększamy opcje rywalom, ułatwiając im życie. Mieliśmy swoje szanse na 2:0 w drugiej połowie, ale zmarnowaliśmy je i potem szybko straciliśmy dwa gole. To dla nas bardzo przykra porażka – kontynuował opiekun zespołu z Andaluzji.

– Nie spodziewaliśmy się tej porażki. Nie chcę jednak ujmować zasług SD Huesca, ale to bardziej my przegraliśmy ten mecz niż oni go wygrali. Nie byliśmy przejrzyści i byliśmy niedokładni, co nie zdarzało nam się w poprzednich spotkaniach. Nie ma żadnego znaczenia, że przegraliśmy z ostatnim zespołem w tabeli. Musimy teraz szybko się zregenerować i naprawić swoje błędy, które popełniliśmy – dodał Quique Setien.

Komentarze