Rabiot bliski Barcelony

Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

Barcelona przyśpiesza w wyścigu o podpis pomocnika Paris Saint-Germain, Adriena Rabiota – donosi Football Espana. Zawodnik ma przenieść się do Katalonii już w styczniu, gdyż bardzo zależy mu, aby nie mieć półrocznej przerwy od futbolu.

Czytaj dalej…

Kontrakt 23-latka z francuskimi mistrzami wygasa w czerwcu 2019 roku, a media od dłuższego czasu wiążą go z kilkoma czołowymi europejskimi klubami, w tym właśnie Blaugraną.

Dario Sport donosi, że to właśnie klub z Barcelony jest najbliższy do sprowadzenia tego zawodnik, a z kolei El Mundo Deportivo twierdzi, że negocjacje między graczem a klubem są już w bardzo zaawansowanej fazie. Warto jednak zaznaczyć, że klub z Katalonii zaprzeczył jednak w oficjalnym komunikacie, wydanym kilka dni temu, że posiada już umowę z samych zawodnikiem.

Dodajmy, że w całej sprawie bardzo ważny jest fakt, iż Mistrzowie Francji zapowiedzieli odsunięcie go od pierwszego składu, jeśli nie znajdzie sobie w styczniu nowego pracodawcy.

Adrien Rabiot w barwach paryżan rozegrał łącznie 227 spotkań, w których strzelił 24 bramki i zanotował 17 asyst. Z PSG wywalczył m.in. pięć tytułów mistrzowskich Ligue 1 czy też cztery Puchary Francji.

Komentarze