Rakitić: To ja podejmę decyzję ws. przyszłości

Ivan Rakitić
Ivan Rakitić fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Pomocnik Barcelony Ivan Rakitić stwierdził, że to on podejmie decyzję w sprawie swojej przyszłości. Reprezentant Chorwacji, który w ostatnim czasie nie może liczyć na regularne występy, jest nieustannie łączony z opuszczeniem katalońskiego klubu.

Czytaj dalej…

– To ja będę tym, który podejmie decyzję. Nie jestem workiem ziemniaków – powiedział Rakitić w rozmowie z Mundo Deportivo.

– Chcę grać w klubie, gdzie jestem kochany i szanowany, gdzie moja rodzina może być szczęśliwa. Jak zawsze mówiłem, Barca jest dla mnie idealnym miejscem. Chcę dobrze się bawić i pomóc mojej drużynie – kontynuował.

– Miałem bardzo dziwną pierwszą część sezonu, która była dla mnie zaskakująco negatywne, ale muszę się z niej nauczyć kilku rzeczy i je poprawić. Czasami zdarzają się rzeczy, których nie rozumiesz, ale nie musisz ich rozumieć. Musisz je zaakceptować – mówił chorwacki pomocnik.

– Mam nadzieję wypełnić mój kontrakt. Jeśli, to usiądziemy do rozmów, ale na razie najważniejsze jest to, aby pozostać w szczytowej formie i zakończyć sezon w najlepszy możliwy sposób. Wszystko zostanie przeanalizowane, ale moim zamiarem jest wypełnienie kontraktu – dodał.

Komentarze