Ramos: powitałbym Messiego w Realu, ale nigdy nie zagram w Barcy

Sergio Ramos
Sergio Ramos PressFocus

Sergio Ramos udzielił interesującego wywiadu, w którym poruszył kwestię odejścia Cristiano Ronaldo, przyznał, że chętnie powitałby Messiego w Realu Madryt, a także kogo wybrałby z dwójki Kylian Mbappe – Erling Haaland.

Ramos kupiłby Haalanda ze względów ekonomicznych

Sergio Ramos dał ciekawy wywiad Ibaiowi Llanosowi na platformie Twitch. Wypowiedział się, między innymi, na temat dwóch najgorętszych nazwisk na rynku transferowym.

Najchętniej sprowadziłbym obu, ale jeśli muszę wybrać jednego, to łatwiej byłoby kupić Erlinga Haalanda. Z Kylianem Mbappe wymagania finansowe są bardziej skomplikowane. Norweg nie byłby złym wyborem dzięki temu, że jest głodny bramek, a także dzięki jego rozmiarom i szybkości – powiedział Hiszpan.

Królewscy cierpią na brak rasowego snajpera, odkąd zespół opuścił Cristiano Ronaldo w 2018 roku.

I Cristiano, i klub stracili na tym odejściu. Nie pozwoliłbym mu odejść, bo jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Z nim łatwiej byłoby sięgać po wielkie trofea. Są pewne związki, które powinny trwać dożywotnio. Ronaldo jest decydującym graczem, który pomagał nam zwyciężać – skomentował odejście Portugalczyka jego były kolega z drużyny.

“Pozwoliłbym Messiemu u mnie zamieszkać!”

Leo Messiemu 30 czerwca kończy się kontrakt z Barceloną. Sergio Ramos przyznał, że z chęcią widziałby Argentyńczyka w zespole Królewskich.

Byłbym zachwycony, mogąc powitać Messiego w Realu Madryt. Pozwoliłbym mu u mnie zamieszkać przez pierwszych kilka tygodni. Cierpieliśmy sporo w trakcie najlepszych lat Leo, więc możliwość nierywalizowania z nim byłaby dla nas dobra. Pomógłby nam osiągać więcej sukcesów. Byłoby śmieszne zaprzeczanie temu – skomentował kapitan Los Blancos.

Jednocześnie kategorycznie zaprzeczył możliwości dołączenia do Barcelony.

Nie ma takiej opcji. Mam specjalne uczucie względem Joana Laporty, bo bardzo go lubię. Są jednak rzeczy, których nie można kupić za pieniądze. Na tej samej zasadzie nie zobaczyłbyś w białej koszulce Xaviego czy Gerarda Pique ­– dodał Hiszpan.

Sergio Ramos ostatnio wrócił do treningów z drużyną i być może pomoże jej w sobotnim meczu z Elche.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. grudnia 2021 18:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze