Ramos znów kontuzjowany! Może nie zagrać w tym sezonie

Sergio Ramos
Sergio Ramos PressFocus

Real Madryt poinformował, że Sergio Ramos cierpi na zapalenie ścięgna w mięśniu półbłoniastym prawego uda. Pierwsze opinie ekspertów przekonują, że może to oznaczać dla Hiszpana koniec sezonu. Biorąc pod uwagę sytuację kontraktową 35-latka, jego ostatnim meczem w białych barwach mogło być spotkanie na Stamford Bridge.

Ramos rozgrywa sezon do zapomnienia

Real Madryt poinformował o kolejnej kontuzji Sergio Ramosa.

“Po testach przeprowadzonych na Sergio Ramosie przez służby medyczne klubu, zdiagnozowane u niego zapalenie ścięgna w mięśniu półbłoniastym prawego uda. Uraz jest pod obserwacją” – możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu Los Blancos.

Rzecz jasna, ta informacja została szybko zweryfikowana przez hiszpańskich ekspertów. Są oni zgodni: dla kapitana Królewskich ten uraz oznaczać może zakończenie sezonu.

Sezonu, którego 35-latek nie będzie chciał pamiętać, zwłaszcza, jeśli jego koledzy nie sięgną po mistrzostwo Hiszpanii.

Obecna kampania to dla Ramosa nieustanna walka z kontuzjami. Hiszpan pozostawał bez gry w białych barwach przez półtora miesiąca. Zinedine Zidane zaryzykował jednak i postanowił “odkurzyć” kapitana na kluczowe spotkanie z Chelsea. Tego weteran nie będzie wspominał dobrze. Jego drużyna zasłużenie przegrała (0:2) i pożegnała się z rozgrywkami Ligi Mistrzów. Sam Hiszpan miał spore problemy z dynamicznymi zawodnikami The Blues i zakończył mecz z żółtą kartką.

Teraz Ramos ponownie jest niegotowy do gry i może okazać się, że starcie na Stamford Bridge będzie jego ostatnim w barwach Los Blancos. Kontrakt weterana obowiązuje jeszcze przez niespełna dwa miesiące i zawodnik jest daleki od dojścia do porozumienia z klubem odnośnie jego przedłużenia.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. grudnia 2021 15:21.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze