Ramos: Zrealizowaliśmy nasz cel

Sergio Ramos
Sergio Ramos fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/Hepta/Sport Picture

Kapitan Realu Madryt Sergio Ramos nie krył zadowolenia po niedzielnym zwycięstwie 2:0 z Barceloną w El Clasico. Doświadczony obrońca podkreślił, że jego drużyna zrealizowała cel, jakim było odzyskanie pierwszego miejsca w tabeli.

Czytaj dalej…

– To była wyjątkowa okazja by zagrać, u siebie przed naszymi kibicami i wielkim rywalem. To ważne trzy punkty, ale do końca sezonu jest jeszcze daleko – powiedział Ramos po zakończeniu spotkania.

– Pod koniec pierwszej połowy oddaliśmy nieco piłkę Barcelonie i postanowiliśmy grać nieco cofnięci. Nie wiem, czy było lepiej czy gorzej, ale taką decyzję podjęliśmy. Mieli piłkę, ale nie wypracowali sobie żadnych okazji – mówił obrońca Królewskich.

– W drugiej połowie zdecydowaliśmy się zmienić plan i naciskać na połowie przeciwnika. Zaczęliśmy stwarzać sytuacje, napieraliśmy i zdobyliśmy bramkę – stwierdził Ramos.

– Zdobyliśmy trzy punkty, ale nie była to piłka meczowa. Chcieliśmy ponownie połączyć się z naszymi kibicami i osiągnęliśmy nasz cel, jakim było odzyskanie prowadzenia w ligowej tabeli – dodał.

Komentarze